12 312 07 37
biuro@kcth.pl
IconIcon Icon Icon

+48 123 120 737

Icon

biuro@kcth.pl

Icon

Tlenoterapia hiperbaryczna

Współpracuj z nami - zyskaj rabaty i GRATISOWE zabiegi dla siebie oraz twoich klientów!

Dowiedz się więcej!

Odkryj nowy wymiar regeneracji sportowców

Jakie korzyści mamy dla Ciebie?

Możesz z nami współpracować w 3 obszarach:

1

2

Prowadzisz zajęcia?

Korzystaj z naszej komory wraz ze swoimi podopiecznymi. Oferujemy rabaty grupowe na tlenoterapię i wodoroterapię.

Jesteś trenerem?

Komora hiperbaryczna to idealne rozwiązanie dla osób trenujących - zapisz swojego zawodnika, drużynę lub sekcję na regeneracje w komorze - zyskaj rabaty i zabiegi GRATIS.

3

Masz swoją społeczność na Instagramie lub TikToku?

Jesteś trenerem i budujesz swoją społeczność na mediach społecznościowych? Nawiąż z nami współpracę!

Poprawa wydajności sportowej:

Niektóre badania sugerują, że terapia tlenem hiperbarycznym może poprawić wydajność sportową. Zwiększona dostępność tlenu może potencjalnie zwiększyć poziomy energii, poprawić wytrzymałość i poprawić ogólną wydajność sportową. Może to być szczególnie korzystne dla sportowców, którzy szukają przewagi konkurencyjnej w swoich dyscyplinach sportowych.

Zwiększone ciśnienie atmosferyczne w komorze hiperbarycznej pozwala na rozpuszczenie większej ilości tlenu we krwi. To podwyższone poziom tlenu może dotrzeć do obszarów, które zwykle mają niski dopływ tlenu, takich jak uszkodzone tkanki. Lepsze natlenienie pomaga w naprawie i regeneracji uszkodzonych komórek, co jest niezbędne dla sportowców, którzy dochodzą do zdrowia po kontuzjach lub zmęczeniu mięśni.

Poprawia natlenienie tkanek:

Jakie korzyści przynosi tlenoterapia i wodoroterapia sportowcom?

Komory hiperbaryczne są znane ze swojej zdolności do przyspieszania naturalnych procesów gojenia organizmu. Poprzez narażenie ciała na wyższe poziomy tlenu pod zwiększonym ciśnieniem, mogą zwiększyć szybkość regeneracji tkanek i mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym lub urazie. Ta szybka regeneracja jest kluczowa dla sportowców, którzy muszą utrzymać rygorystyczny harmonogram treningów.

Przyspieszona regeneracja:

Zmniejszenie stanu zapalnego i bólu:

Terapia hiperbaryczna może prowadzić do zmniejszenia stanów zapalnych i pomóc w łagodzeniu bólu. Jest to szczególnie korzystne dla sportowców, którzy często zmagają się z przewlekłym stanem zapalnym i bólem z powodu wymagań fizycznych ich sportu. Dzięki zmniejszeniu stanu zapalnego i bólu, sportowcy mogą doświadczyć lepszej mobilności i szybszego powrotu do treningów.

Wielu zawodowych sportowców korzysta z telenoterapii w komorze hiperbarycznej. Novak Djokovic, Michael Phelps, Tiger Woods, Joe Namath, LaBron James, Cristiano Ronaldo - oni wszyscy korzystają z dobrodziejstwa tlenu, podawanego pod ciśnieniem. Jest to nie tylko świetna terapia wspomagająca w kontuzjach, ale również idealne uzupełnienie codziennych treningów, diety i fizjoterapii- w drodze po jak najlepsze wyniki sportowe.

Sportowcy korzystający z tlenoterapii w komorze hiperbarycznej

Click to play video
wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.
12 312 07 37
biuro@kcth.pl
IconIcon Icon Icon

+48 123 120 737

Icon

biuro@kcth.pl

Icon

Nasze placówki w Krakowie:

Image

Krakowskie Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej

tel: 12 312 07 37

biuro@kcth.pl

Umów się: