Ulga dla zmęczonych oczu

Poczuj Ukojenie, Ożywienie i Odnowę

Kup masażer!

Zapraszamy do świata nowoczesnej technologii prosto z Azji i holistycznego podejścia do zdrowia. Nasz innowacyjny masażer oczu z terapią wodorem molekularnym to urządzenie, które przekształci Twój codzienny rytuał pielęgnacji w luksusowy moment relaksu i regeneracji.

masażer z funkcją zakrapianiamasażer oczu Cawolo

Twoje okno do świata relaksu

Nasz masażer oczu to urządzenie, które łączy w sobie zaawansowane technologie masażu, zapewniając ulgę dla zmęczonych, przeciążonych oczu.


Działa w oparciu o termoterapię, generując ciepły lub chłodny okład w postaci mgiełki.


Dzięki temu skutecznie łagodzi napięcie, zmniejsza opuchliznę wokół oczu, eliminuje „worki pod oczami,” zmniejsza zaczerwienienie i poprawia komfort Twojego wzroku.

Zastosowania

Terapia antyoksydacyjna

Nasze urządzenie (po podłączeniu do inhalatora wodoru) oferuje unikalną oraz naturalną terapię wodorem molekularnym. Wodór molekularny, znany ze swoich silnych właściwości przeciwutleniających, pomaga w walce z wolnymi rodnikami, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Ta innowacyjna terapia przyczynia się do poprawy elastyczności skóry, redukcji zmarszczek i oznak zmęczenia.

Masaż okolic oczu

Przynieś ulgę zmęczonym oczom stosując ciepły lub zimny okład. Nasz masażer generuje mgiełkę, ciepłą lub zimną w zależności od trybu pracy, która zmniejsza opuchlizny, masuje, relaksuje oraz usuwa objawy zmęczenia.

Skuteczna aplikacja kropli do oczu

W przypadku gdy stosujesz krople do oczu, możesz je aplikować przy pomocy naszego masażera. Wystarczy, że wlejesz roztwór kropli do specjalnego pojemnika w urządzeniu a ono zamieni je w mgiełkę i zaaplikuje bezpośrednio do oka. Jest to doskonałe rozwiązanie dla alergików.

IconIconIcon

Wodór molekularny leczy choroby oczu

W przypadku korzystania z masażera oraz inhalatora wodoru, można wspierać terapie oczu w przypadku takich chorób jak: jaskra, retinopatia cukrzycowa czy zespół suchego oka. Przeprowadzono w tym kierunku badania naukowe, które wykazały niezwykłą skuteczność takiej terapii.

Proste w użyciu, efektywne w działaniu

Nasze urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy nałożyć masażer na oczy, wybrać preferowany program masażu (ciepły lub zimny) i cieszyć się chwilą relaksu. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, możesz zabrać masażer ze sobą, gdziekolwiek idziesz - do pracy, na wakacje, czy na długie podróże.

Doświadcz luksusu każdego dnia

Zadbaj o swoje oczy i skórę wokół nich jak nigdy dotąd. Doświadcz luksusu i relaksu każdego dnia z naszym masażerem oczu z terapią wodorem molekularnym. Zasługujesz na to!

IconIconIcon

Korzystaj w domu

Łatwa obsługa, kompaktowe rozmiary sprawiają, że z urządzenia możesz korzystać w dowolnym miejscu wraz z całą rodziną.

Spa i wellness

Dla centrów spa i wellness, które chcą wzbogacić swoją ofertę o innowacyjne zabiegi relaksacyjne i regeneracyjne.

Masażer może pomóc w łagodzeniu objawów zmęczenia oczu, suchości czy napięcia, oraz służyć do zakrapiania oczu.

Gabinety okulistyczne

Masażer oczu z terapią wodorem molekularnym może być wykorzystany jako część zabiegów anty-agingowych, nawilżających czy relaksacyjnych.

Gabinety kosmetyczne

IconIconIconIcon

Dla kogo

okulary wodorowe od inhalatorywodoru.pl

Nie czekaj, dołącz do grona zadowolonych użytkowników naszego masażera oczu. Zamów teraz i poczuj różnicę, jaką może przynieść prawdziwy relaks i regeneracja.

Zamów teraz!

 • Poprawa Komfortu Wzroku
 • Poprawa Elastyczności Skóry
 • Redukcja Zmarszczek
 • Mobilność
 • Inwestycja w Zdrowie
 • Relaks i Redukcja Stresu
 • Poprawa Jakości Snu
 • Łatwość Użycia
 • Doskonały Prezent
 • Korzystaj w Domu
 • Stosuj w Gabinecie
 • Przydatny w Pracy Okulisty

Obserwuj nas

Kup masażer!
kobieta podczas zabiegu w okularach wodorowych

Masz pytania? Zadzwoń.

Tel: 533-101-668

Urządzenia uzupełniające

Masażer to samodzielne urządzenie, które przyniesie ulgę i relaks Twoim oczom. Jeśli połączysz ich działanie z urządzeniami do terapii wodorem, zadbasz kompleksowo o zdrowie swoich oczu.

inhalator wodoru HIM-19
Profesjonalne inhalatory
Butelki wodorowe
butelki wodorowe inhalator wodoru HIM-22
Inhalatory domowe

Odwiedź nasz sklep z urządzeniami do terapii wodorem!

Przejdź do sklepu